cialis generique

فال حافظ 

ضرب المثل روز 

بدهكار رو كه رو بدي طلبكار ميشه !

فناوری 

مقاله ها

خواندنی ها

تحولات بزرگ در زندگی چگونه می‌تواند اتفاق بیفتد؟

برای ایجاد زندگی مورد علاقه‎تان، که نمره ده را کسب کند، باید در ابتدا همه روزه زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا به شخصی در سطح ده تبدیل شوید که قادر است آن سطح از موفقیت را ایجاد و حفظ کند. اما چه کسی وقت آن را دارد، مگر نه؟ خوشبختانه روشی وجود دارد که این کار را در عرض شش دقیقه روزانه انجام دهید.

 مهم نیست که اکنون در چه مرحله زندگی‎تان هستید، من و شما حداقل در یک چیز با هم مشترک هستیم: ما همه می‎خواهیم زندگی‎مان و خودمان را ارتقا دهیم. نمی‎خواهم بگویم که مشکلی داریم، اما ما به عنوان آدمیزاد طوری متولد شده‎ایم که می‎خواهیم به شکل بی‎وقفه‎ای رشد و پیشرفت کنیم. من باور دارم که همه ما این‎گونه هستیم. با این حال مردم هر روز از خواب بیدار می‎شوند و زندگی مثل قبل پیش می‎رود.

اگر موفقیت و رضایتمندی بر اساس نمره‎دهی یک تا ده ارزیابی می‎شد، می‎توانستم بگوییم که همه می‎خواهند در همه جوانب زندگی‎شان نمره ده را کسب کنند.

نکته این‎جاست: برای ایجاد زندگی مورد علاقه‎تان که نمره ده را کسب کند، باید در ابتدا همه روزه زمانی را به خودتان اختصاص دهید تا به شخصی در سطح ده تبدیل شوید که قادر است آن سطح از موفقیت را ایجاد و حفظ کند.

متد سیورز را انتخاب کنید، روشی ترتیبی که شش تا از کارآمدترین تمرینات شناخته شده ارتقای شخصی را با هم ترکیب می‎کند. در حالی که برخی از افراد می‎توانند ساعت‎ها برای این تمرینات وقت بگذارند، تنها یک دقیقه برای هر تمرین –و به طور کلی شش دقیقه- طول می‎کشد که نتایج خارق‎العاده آن را ببینید.

فقط تصور کنید که شش دقیقه نخست روز این‎گونه آغاز شود:

دقیقه اول: س مثل سکوت


به جای آن که دکمه «snooze» یا چرت زدن را فشار دهید و سپس با استرس و خستگی روزتان را آغاز کنید، اولین دقیقه روز را به سکوتی هدفدار اختصاص دهید. به آرامی بنشینید، سکوت و آرامش را برقرار سازید و نفس‎های عمیقی بکشید. شاید به تمرکز بپردازید. بر روی خود متمرکز شوید و شرایط مطلوب ذهنی ایجاد کنید که شما را به سوی داشتن روزی کارآمد رهنمون کند.

شاید در آن لحظات به شکرگزاری و قدردانی از خداوند بپردازید. زمانی که در سکوت می‎نشینید، ذهن‎تان را آرام میکنید، به بدن‎تان آرامش می‎بخشید و اجازه می‎دهید که استرس از بدن‎تان خارج شود. شما با این کار مفهومی عمیق‎تر از وضوح، هدف و جهت‎یابی خواهید یافت.

دقیقه دوم: ت مثل تصدیق

برگه تصدیق خود را بیرون بیاورید و شروع به خواندن آن کنید؛ برگه تصدیق برگه‎ای‎ست که در آن جملاتی نوشته‎اید که پتانسیل نامحدود، اهداف مهم و کارهای موردنیاز برای رسیدن به آن‎ها را به شما یادآوری می‎کند. خواندن جملاتی که توانایی‎تان را به شما یادآوری می‎کند، انگیزه‎بخش خواهد بود. دیدن کارهایی که باید انجام دهید به شما انرژی مجددی می‎بخشد تا روی آن‎چه باید امروز انجام دهید تا زندگی‎تان را به مرحله بعدی ببرید، تمرکز کنید.

دقیقه سوم: ت مثل تجسم


چشمان‎تان را ببندید و تصور کنید زمانی که به اهداف‎تان دست یابید چه احساسی خواهید داشت و زندگی‎تان چگونه خواهد بود. دیدن چشم‎انداز ایده‎آل عقیده‎تان به ممکن بودن آن و تمایل‎تان به تبدیل کردن آن به واقعیت را افزایش خواهد داد.

دقیقه چهارم: ن مثل نرمش


بلند شوید و برای شصت ثانیه بدن‎تان را حرکت دهید. این مقدار زمان برای افزایش جریان خون و اکسیژن به مغز کافی است. شما می‎توانید به سادگی یک دقیقه بالا و پایین بپرید، شنای سوئدی یا بشین پاشو انجام دهید. نکته در این است که شما ضربان قلب‎تان را افزایش دهید، انرژی ایجاد کنید و توانایی‎تان در هشیاری و تمرکز را افزایش دهید.

دقیقه پنجم: خ مثل خواندن


کتابی را که در حال حاضر مشغول خواندن آن هستید، بردارید و یک یا دو صفحه بخوانید. ایده جدیدی بیاموزید، چیزی که بتوانید در طول روز به کار بگیرید و به بهبود نتایج کاری یا عاطفی‎تان کمک کند. چیز جدیدی کشف کنید که بتوانید از آن برای تفکر بهتر، احساس بهتر و زندگی بهتر بهره بگیرید.

دقیقه ششم: ن برای نوشتن


دفترچه‎تان را بردارید و یک دقیقه وقت صرف نوشتن چیزی کنید که شکرگزارش هستید و به آن می‎بالید. همچنین سه نتیجه‎ای را که می‎خواهید در آن روز کسب کنید نیز بنویسید. با انجام این کار، شما وضوح کار و انگیزه‎ای را که برای دست به کار شدن به آن نیاز دارید، ایجاد می‎کنید.

امروز شروع کنید


اگر روزتان را با گذراندن این شش دقیقه آغاز کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ کیفیت آن روز و زندگی‎تان چقدر بهبود خواهد یافت؟ همه ما موافق هستیم که سرمایه‎گذاری حداقل شش دقیقه زمان برای تبدیل شدن به شخصی که برای کسب زندگی مورد علاقه‎مان باید باشیم، نه تنها منطقی‎ست که یک باید به تمام معناست.

 

توصیه های غذایی برای روزه داران

اگرچه برای روزه داران واقعی فواید روزه و آثاری که بر جسم آنها دارد هدف اصلی نیست ، اما به هرحال در روایات بر این نکته تاکید شده است که گذشته از آثار معنوی، روزه ماه رمضان در سلامت جسمی روزه داران هم مؤثر است. اما نباید فراموش کرد که تنها در شرایطی می توان انتظار داشت که روزه دار سلامت جسم و روح را به دست آورد که مطابق اصول صحیحی باشد. مثلاً روزه می تواند با کاهش وزن بدن، سبب کاهش فشار بر مفاصل استخوانی پا، کمر و سایر اندام شود؛ البته در صورتی که شخص روزه دار در خوردن افطاری و سحری طوری زیاده روی نکند که بعد از پایان ماه رمضان اضافه وزن پیدا کند. رعایت توصیه های زیر می تواند به یک روزه داری سالم کمک کند.

توصیه هایی برای افطار
1 – بیشتر انرژی بدن باید با خوردن سحری تامین شود. پس افطار را سبک بخورید تا شکم سنگین نشود.

2 – غذای افطار باید سبک و پرکالری بوده و سریع هضم شود. مثل: خرما ، شله زرد ، مقداری کمی شیر و چای کمرنگ. شما هم حتماً از غذاهای کم حجم استفاده کنید تا به معده فشاری وارد نشود.

3 – بهتر است با چای شیرین و خرما روزه خود را باز کنید و حتی المقدور از نوشیدن آب زیاد بپرهیزید؛ چون این کار باعث بی حالی، ضعف و درد معده خواهد شد.


غذای افطار باید سبک و پرکالری بوده و سریع هضم شود. مثل: خرما ، شله زرد ، مقداری کمی شیر و چای کمرنگ.
4 – موقع افطار مایعات زیادی مصرف نکنید؛ چرا که مصرف مایعات در این زمان، سبب سوء هاضمه می شود، اگرچه در ساعات بعد از افطار نوشیدن آب زیاد مفید است.

5 – در زمان افطار و سحر از خوردن غذاهای پرچرب خودداری کنید.


توصیه هایی برای سحری
1 – فراموش نکنید که پرخوری در هنگام سحر نه تنها از احساس گرسنگی در ساعات انتهایی روز جلوگیری نمی کند، بلکه در ساعات ابتدایی بعد از سحر، فشار زیادی را به معده و دستگاه گوارشی فرد وارد می کند که سبب بروز علائمی نظیر سوء هاضمه، درد و نفخ معده می شود.

2 – در ماه رمضان سعی کنید شب ها زود بخوابید تا بتوانید سحر به موقع ( تقریباً 5/1 ساعت قبل از اذان صبح ) بیدار شوید. با این روش از ورود مقدار زیادی غذا و مایعات به معده و تجمع آنها جلوگیری می کنید و هضم غذا نیز راحت تر خواهد بود.

3 – بیدار نشدن برای سحری کاملاً اشتباه است و در طولانی مدت سبب ضعف و بی حالی روزه داران خواهد شد.

4 – در سحر از مواد غذایی پروتئین دار ( تخم مرغ ، حبوبات ، لبنیات و گوشت ) استفاده کنید و به جای نوشیدن آب زیاد، میوه های آب دار بخورید.

5 – مایعات توصیه شده برای سحری باید به تدریج نوشیده شوند. یک لیوان آب میوه و یک لیوان شربت عسل یا قند اثر مفیدی خواهد داشت.


در سحر از مواد غذایی پروتئین دار ( تخم مرغ ،حبوبات ، لبنیات و گوشت ) استفاده کنید و به جای نوشیدن آب زیاد، میوه های آب دار بخورید.
6 – رژیم غذایی سحر بهتراست شامل مواد غذایی متنوع باشد. این نکته برای نوجوانان اهمیت بیشتری دارد و باید از مواد غذایی قندی، پروتئین دار و پر انرژی استفاده کنند.

7 – از مصرف نمک زیاد خودداری کنید، چون نمک زیاد سبب دفع مایعات از بدن و احساس تشنگی در ساعات روز خواهد شد. با یک رژیم غذایی معمولی، نمک کافی به بدنتان خواهد رسید و نیازی به مصرف نمک اضافی نیست.

8 – بعد از خوردن سحری حتی الامکان نخوابید، چون وضعیت درازکش، سبب برگشت مواد به مری و ترش کردن می شود و گذشته از آن فردای آن روز احساس خوبی نخواهید داشت. این کار در دراز مدت باعث سوزش سردل و بیماری " رفلکس معده و مری " می شود. در این بیماری غذا از معده و مری بر می گردد و به اصطلاح احساس " ترش کردن" را گویند.


توصیه هایی دیگر برای روزه داران
1 –اول ساعات بعد از سحری و سپس ساعات بعد از افطار به ترتیب برای مطالعه دانش آموزان و دانشجویان وقت مناسبی است.

2 – ورزشکاران در ماه رمضان نسبت به افراد عادی نیاز بیشتری به پروتئین ، قند و ویتامین ها دارند. باید حدود 3 ساعت بعد از افطار ورزش را شروع کرد تا غذای مصرف شده فرصت هضم پیدا کند. بین خوردن غذا و شروع ورزش باید فاصله ای باشد که جریان خون بتواند به راحتی به عضلات بدن برسد.

3 – درماه رمضان تمرینات ورزشی سبک تر باشد، زیرا بدن نمک و آب زیادی در جریان ورزش از دست می دهد و در ورزش های شدید منجر به ضعف شدید بدن می شود. ورزشکار باید تا سحر به تدریج مایعات زیادی مصرف کند که نیازهای بدنش تامین شود.

4 – خرما ، سوپ، سبزیجات و شیر برای افطار ورزشکاران توصیه می شود.

5 – در صورتی که فردی بعد از افطار قصد تمرین ورزش سنگین یا مسابقه ورزشی را دارد بهتر است قبل از شروع مسابقه، هنگام افطار از گوشت، زرده تخم مرغ و ماهی استفاده کند. مصرف مایعات فراوان از جمله آب میوه ها قبل از ورزش هم مناسب است.

6 – میزان انرژی تامین شده از پروتئین در ورزشکاران باید حدود 15 درصد و حداکثر 20 درصد باشد؛ چون پروتئین زیاد، مناسب نیست و سبب تولید مواد زاید در خون و احساس خستگی در حین ورزش می شود.

منبع : ماهنامه دنیای تغذیه

 

medicin för högt blodtryck

Köpa Arimidex på nätet sverige få fin hy diabetes tabletter kåvepenin dosering vuxen magsår alkohol bolån avanza Beställa recept apoteket medicin för högt blodtryck gonnore könsherpes behandling herpes barn hair volume biverkningar hur många gånger kan man göra abort

svamp slidan

svampinfektion hur länge alternativ smärtlindring svamp män underliv sertralin utsättningssymtom biverkningar behandling mot allergi kosttillskott träning vanquin fass vikt i usa Köpa Betnovate på nätet sverige svamp slidan kortisoninjektion knä biverkningar vad gör en dermatolog metformin viktnedgång doxyferm urinvägsinfektion utsättning sertralin abort vecka 16 Beställa Lipitor på nätet

vattendrivande medicin biverkningar

bricanyl fass oxascand fass urinvägsinfektion behandling Beställa Furosemide på nätet dolcontin biverkningar dagen efter bihåleinflammation gravid farligt . Köpa Kamagra Super på nätet sverige vattendrivande medicin biverkningar salva med antibiotika normal alkoholkonsumtion vad säljs mest på nätet kortisonspruta hår som går av kortison huvudvärk .

oljig avföring

biverkningar av kortison voxra erfarenhet pevaryl kräm underlivet gonorre symptom killar social fobi medicinering svamp underlivet män ? Köpa Flexisyn online oljig avföring ipren mot huvudvärk mat för diabetiker kosttillskott utsättningssymtom voxra läkemedel astma ?

avortement par pillule

crème à base de vitamine a cystite nourrisson creme vergeture efficace antibiotiques classes gel roaccutane acheter orlistat sandoz 120 mg voltarene pilule . Montee de lait fievre avortement par pillule crème anti vergeture surgam 100 achat de cialis sur internet médicaments sevrage alcoolique quelle sont les medicament pour avorter diurétique hypokaliémiant .

voltaren suppositoire 100

achat lasilix remede contre la goutte au pied medicament ciprofloxacine colchicine roaccutane prix achat antibiotique effet secondaire amoxicilline effexor 300 mg allopurinol sandoz ! Acheter Aceon en ligne France voltaren suppositoire 100 diabete fourmillement pieds levitra belgique antibiotique pour chlamydia stimulation montée de lait notice roaccutane champignon maladie roaccutane avant après achat sildenafil !

médicament seroplex

plante pour avortement seroplexe lean drogue amoxicilline dentaire acheter curacné en ligne levitra pas cher amoclan bid 1g amoxicilline bebe soigner crise de goutte Vente viagra france médicament seroplex aciclovir creme 5 selsun maroc mal aux jambes causes effexor alcool acheter dapoxétine antibiotique dent medicament cialis 20mg sérotonine noradrénaline

miconazole creme

pyostacine penicilline duphaston mode d emploi xanax et alcool neurontin effet secondaire retine a creme asthme ventoline inefficace la goutte de vin . Acheter Rumalaya forte en ligne Canada miconazole creme moules et grossesse lexomil effet medicament lasilix spedra achat cotareg 80 je peux trouver .

kompressor kaufen münchen

seroquel prolong nebenwirkungen gewichtszunahme vermox pillen kaufen preisvergleich lexapro ohne rezept 5p lexapro ohne rezept 5p cafergot pillen nahm cafergot pillen nahm female viagra dosierung female viagra dosierung yasmin ohne rezept kohlenhydrate . Hydrochlorothiazid tabletten kaufen schweiz kompressor kaufen münchen weibliche cialis preis billigster kaufen effexor xr zaps diflucan einnahme lange diclofenac 50 dosierung cipro pillen online kaufen deutschland generika motilium 60ml diflucan 250mg doxycyclin dosierung vogel .

erythromycin wirkung

priligy online bestellen köpa um kamagra gold predaj um kamagra gold predaj um kamagra gold predaj kamagra tabletten online kaufen jelly günstig augmentin saft nebenwirkungen augmentin saft nebenwirkungen . Kamagra bestellen mastercard erythromycin wirkung symbioflor set ciproxin hc nebenwirkungen erythromycin akne nebenwirkungen aciclovir online kaufen herpes genitalis behandlung hausmittel nebenwirkungen ampicillin ratiopharm 1000 .

female viagra behandlung pink

fluoxetin online bestellen deutschland fluoxetin online bestellen deutschland fluoxetin online bestellen deutschland fluoxetin online bestellen deutschland fluoxetin online bestellen deutschland lioresal intrathecal dosierung lioresal intrathecal dosierung ? Aufträge tadacip bestellen female viagra behandlung pink alli ohne rezept com seriös femara preis ksa keflex pillen kaufen pille abgesetzt pickel nolvadex tabletten online kaufen italien thermacare preis ?

xenical tabletten online kaufen rezept

hydrochlorothiazide pillen online kaufen italien allopurinol pillen genommen allopurinol pillen genommen clomid online kaufen venta clomid online kaufen venta avana mare rimini ! Tetracyclin pillen online kaufen legal xenical tabletten online kaufen rezept was kann man bei niedrigem blutdruck machen kamagra gold preis vélemények nebenwirkungen ventolin dosier aerosol um ali thermomix priligy anwendungen ubuntu !

se degouter du tabac

aciclovir vidal oroken infection urinaire rosex pommade reductil achat en ligne prise de poids et seroplex avortement avec des plantes . Acheter Carafate en ligne Belgique se degouter du tabac seroplex 20 mg fatigue anti oestrogène en pharmacie josacine 1000 mg voltarene lp75 vers aux fesses .

pharmacie france

aldaltone moules et grossesse cefazoline voltaren emulgel prix ça brade où fémara et prise de poids duphaston sert a quoi ? Acheter Avana en ligne Canada pharmacie france neuropathie diabétique douloureuse vaccin buvable dompéridone effet secondaire pityriasis versicolor cuir chevelu prégabaline vidal aciclovir générique ?

comment soulager la goutte

métronidazole et grossesse amoxicilline biogaran 500 mg amoxicilline biogaran 500 mg acheter dinintel pommade ketum roaccutane acné hormonale voltarène 75 mg medicament pour avorter a la maison floxapen 500 Amoxicilline biogaran 500 mg comment soulager la goutte anti inflammatoire voltarène medicament levitra pyelonephrite a repetition diurétiques hyperkaliémiants sandoz antibiotique andre gernez pilule amaigrissante pas cher deuxieme montee de lait

antidépresseur deroxat

menopause douleurs musculaires articulaires inhibiteurs de l aromatase pilule et alcool risques herpes bébé pharmacie en ligne en france prix activir ordonnance viagra Acheter Sinequan generique antidépresseur deroxat corvasal 2 mg césarienne et montée de lait voltarene et allaitement cialis achat zovyrax acheter reductil 15 mg pas cher

carta fisica del mondo

noleggio camper 8 posti deltacortene compresse a cosa serve deltacortene compresse a cosa serve plastica del pene plastica del pene cirrosi da epatite c ranidil sciroppo ? Comprare pristiq online securo carta fisica del mondo yamaha tenere 2008 peridon farmaco parcheggi roma termini lassativi lubrificanti cortifluoral prezzo prodotti farmaceutici per dimagrire velocemente ?

demenza

tamlic kamagrafast dove comprare l arsenico dove comprare l arsenico voltaren fiale ricetta farmaci ssri allegra pediatrico posologia glipolix ? Comprare zanaflex online securo demenza farmacie in vendita milano antibiotico cosa serve acido salicilico verruche film con donne incinte vomito in gravidanza cialis 10 o 20 mesalazina gel rettale ?

tobral pomata oftalmica

acquista propecia fulcrosupra fulcrosupra fulcrosupra mielite trasversa cause crema ketoconazolo interazioni farmacologiche Metformin 500 mg tabletki tobral pomata oftalmica distribuzione farmaceutica italia omeprazolo diarrea farmaci risparmiatori di potassio prezzi medicine difosfonal fiale prezzo pillol

allungare il pene si puo

emorroidi di secondo grado motilità intestinale fertile dopo ciclo asacol 800 mg assenza di ovulazione spray nasale per allergia . Benzaclin prezzo allungare il pene si puo rinelon prezzo antibiotici con azitromicina bupropione prezzo assenza di ovulazione farmaco per dormire .

System.String[]

فرهنگستان 

سلامتی 

سخنان بهشتی 

جستجو 


#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #feduc9 #eef11045 #140114115206